Hokejisti Playboy Slavija doma slavili zmago

• 04.03.2013

Zadnji letošnji obračun v mednarodni hokejski ligi INL, ki je v nedeljo potekal v Ledeni dvorani Zalog, je bil uspešen za naše hokejiste Playboy Slavija, saj so gostujočo ekipo EHC Bregenzerwald premagali s 3:1. Fantom seveda čestitamo!

(Foto: Boštjan Vidrajz)

30 fotografij v galeriji

Hokejistom kluba HK Playboy Slavija je v zadnji tekmi rednega dela sezone uspel veliki met, preboj v končnico mednarodne lige INL. HK Playboy Slavija je zaključil sezono na visokem drugem mestu s 44 točkami

V zadnji tekmi proti težkemu klubu EHC Bregenzerwald je po koncu druge tretjine že kazalo na tesen boj do zadnje minute tekme, morebiti celo na neodločen izid (kar bi bilo glede na siceršnjo premoč in vidno slo Slavije po  zmagi težko pogoltniti), a najboljši igralec tekme Klemen Sodržnik je bil drugačnega mnenja. V 50. minuti je pak v mrežo gostujočega vratarja poslal po podajah Nika Ulage in Luke Ščapa, le nekaj minut kasneje, v 52. minuti pa mu je za postavitev končnega rezultata 3:1 podal Sašo Rajsar.

Med strelce sta se vpisala še v prvi tretjini napadalec Slavije Črt Snoj za vodstvo domačih z 1:0, konec druge tretjine pa je izenačil Avstrijec Christian Haidinger

Čestitke gredo seveda celotni ekipi na čelu s trenerjem Jakom Avustinčičem, včeraj pa je kot vseprisoten sedmi igralec domačih svoje prispevalo tudi občinstvo, ki se je zbralo v zares velikem številu.

GREMO NAPREJ!

V polfinalu lige INL bodo fantje iz HK Playboy Slavija zaigrali z drugo slovensko ekipo v končnici, s Triglavom iz Kranja. Časa za počitek ne bo, saj bosta prvi tekmi že to soboto in nedeljo v Zalogu. V polfinalu se igra po sistemu Best of Five, kar pomeni, da bo v finale napredovala ekipa, ki bo prva vknjižila tri zmage. Ker bodo hokejisti HK Playboy Slavija prvi dve tekmi igrali na domačem terenu, je še posebej pomembno, da jih ponovno na poti do zgodovinskega uspeha kluba pridete bodriti v čimvečjem številu!