Trdnjava Zell am See končno padla

• 01.10.2013

Hokejisti Playboy slavije so na prvi domači tekmi v sezoni dokazali, da lanskoletni finale v ligi INL ni bil nikakršno naključje. Povrhu so vzeli skalp imenitni ekipi Zell am See-ja.

6 fotografij v galeriji

Kot pravijo fantje, je urok končno prekinjen! Playboy Slavija je ugnala Zell am See, ekipo, ki jim je v lanski sezoni lige INL ni uspelo premagati niti enkrat, ekipo, ki je redni del lanske sezone končala na suverenem prvem mestu, a se ji nato v finale končnice ni uspelo prebiti.

Suverena zmaga nad Zell am See-jem z rezultatom 3:1 je obenem dokaz več, da hokejisti Playboy Slavije tudi v letošnji sezoni ciljajo visoko. Strelca za Playboy Slavijo sta bila Gregor Rezek (v 8. minuti) in Rok Snoj (v 38. in 42. minuti), za goste pa je zadel Philipp Winzig (v 21. minuti).

Naslednja domača tekma bo že to soboto, 5. oktobra, ob 19.00 v Ledeni dvorani Zalog.